Yeme & İçme

Yeme & İçme

Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı

Boreas Restaurant

Balo ve Mezuniyet Organizasyonlarınızı, sonsuz hizmet ve eşsiz bir eğlenceyle taçlandırıyoruz. İnce ince düşünülen detaylar ile hayalinizdeki organizasyonu kusursuz hale getiriyoruz. Duvarlardan, tavanlara kadar özel dizayn edilmiş 4,5m yüksekliğindeki salonumuzda mutfağımızdan çıkan eşsiz lezzetleri size ve değerli misafirlerinize sunuyoruz.

Alanında profesyonel ekibimiz, organizasyonu planlamaya başladığınız ilk günden, organizasyon gününe kadar sizin herzaman yanınızda olup size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Avantajlar ve Ayrıcalıklar

Eşsiz Lezzetleri Keşfedin

01.
Zengin dünya mutfağının yanı sıra yöresel lezzetlerden oluşan ve şefimizin menüye eklediği sürpriz tadımlıkların eşlik edeceği sıra dışı deneyimleri tatmanız için size hizmet ediyor.

Uzman Şeflerin Elinden

02.

Türk ve Dünya mutfağımızdaki farklı lezzetleri deneyin.
Boreas Restaurant, Türk ve Dünya mutfağındaki muhteşem lezzetleri ve seçkin içecekleri ile hizmetinize gün boyunca açıktır.

Özenle seçilmiş açık büfe kahvaltı Boreas Restaurant’ta servis edilmektedir.Geleneksel ve Dünya mutfaklarından geniş bir yelpaze sunulmaktadır.Mutfak şeflerinin özenle seçtiği doğal ürünlerimizle güne iyi başlayacaksınız.

Sizi misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

Demonti Ayrıcalıklarını Yaşamak ve Çok Daha Fazlası İçin Hemen Rezervasyon Yaptırın!